Upravit stránku

Zátopek a Tatra. Tato jména pocházející z Kopřivnice zná celý svět.

V rodném městě Emila Zátopka se uskutečnila akce s názvem RUNTOUR a my jsme byli u toho! Celá akce se konala 25.06.2022 a na výběr bylo z několika variací tratí, které si běžci mohli vybrat.

Běžci se tak mohli těšit například na závody o délce trati na 5 a 10 kilometrů, při kterých Zátopek získal tři zlaté olympijské medaile, tři tituly mistra Evropy a šestkrát při nich překonal světový rekord!

Tímto děkujeme všem zúčastněným běžcům, kteří hájili barvy TATRA DEFENCE VEHICLE a.s., nevzdali to ani za rozpáleného počasí a doběhli úspěšně do cíle.